Elektrické lanové zdviháky na prepravu materiálu

Prehľad produktov

Minifor
TR30

Prenosný lanový zdihák TR30 sa hodí pre rýchle nasadenie pri montáži; je ľahký a šikovný, jednoduchý a bezpečný. Drží lano tým pevnejšie, čím je väčšia záťaž. Minifor iba poháňa lano, bez toho, aby ho navíjal. Preto môžete ťahať tak ďaleko, alebo zdvíhať tak vysoko, ako chcete. Podstatná je dĺžka lana. A to je dostupné v každej dĺžke. Potrebujete teda nosiť iba toľko lana, koľko potrebujete pre aktuálne použitie.

DuaLift
UpLite Cargo 5

Prenosný lanový zdihák UpLite Cargo je zariadenie na všestranné použitie. Je ľahko prenosný vďaka nízkej hmotnosti ( 22 kg ) a kompaktnému dizajnu. Má neobmedzenú výšku zdvihu vďaka princípu nepretržitej trakcie. Lano s náprstkom a hákom do 300 m.

Minifor
TR50

Prenosný lanový zdihák TR50 sa hodí pre rýchle nasadenie pri montáži; je ľahký a šikovný, jednoduchý a bezpečný. Drží lano tým pevnejšie, čím je väčšia záťaž. Minifor iba poháňa lano, bez toho, aby ho navíjal. Preto môžete ťahať tak ďaleko, alebo zdvíhať tak vysoko, ako chcete. Podstatná je dĺžka lana. A to je dostupné v každej dĺžke. Potrebujete teda nosiť iba toľko lana, koľko potrebujete pre aktuálne použitie.